Gödöllő rendezi a kupadöntőt!

Gödöllő rendezi a kupadöntőtA TEVA-Gödöllői RC nyerte a női Magyar Kupa négyes döntő rendezésének pályázatát. A csapat erős anyagot adott be, szándéknyilatkozatban jelezte, hogy nem fog visszalépni a rendezéstől. A szerződéskötés legkésőbb február 23-án lesz, a forgatókönyvet pedig a Sport Televízióval való egyeztetés után küldik a résztvevőknek.

A Szent István Egyetem sportcsarnoka 2007 után idén, március 6–7-én, pénteken és szombaton immár másodszor ad otthont a sorozat végjátékának. A rendezésre a gödöllőieken kívül a BSE-FCSM pályázott!

Az elődöntőben Vasas–BSE és Nyíregyháza–Gödöllő/Újpest mérkőzések lesznek. A negyeddöntő első meccsén a Gödöllő 3:0-ra nyert az UTE Volley ellen. Visszavágó szombaton. A tavalyi szezonban a Vasas nyerte a Magyar Kupát.

forrás: hunvolley.hu