DeathCrew fesztivál 2016 Nyírbátorban
Idén, augusztus 12-13-án már harmadik alkalommal rendezik meg a nyírbátori DeathCrew fesztivált. A rendezvény új helyszínre, a régi Azfeszt környékére, a Sárkány Wellness- és Gyógyfürdő szomszédságába költözött.
DEATHCREW FESZTIVÁL 2016.
2016. augusztus 12-13.
Nyírbátor - Fedeles Lovarda környéke
Program:
AUGUSZTUS 12. (PÉNTEK)
12.00-tól - versenyfilmek vetítése
17.00-17.40 - Ürgebőrbe Varrt Gyíkemberek
18.00-18.40 - Naked Man (NMy)
19.00-19.40 - Satelles
20.00-20.40 - Vendetta Inc.
21.00-21.40 - Dryvia
22.00-22.40 - Stubborn
23.00-23.40 - BetterThanEver
00.00-00.40 - Chasing Sounds (AT)
01.00-01.40 - Orient Fall
02.00-02.30 - annewhybee.
- 0.00-tól külön helyszínen: Boatech Official Hungary
- 0.00-tól: nyitófilmek vetítése és a versenyfilmek vetítésének ismétlése
..........................................................................................................
AUGUSZTUS 13. (SZOMBAT)
12.00-tól: versenyfilmek vetítése
11.35-től helyszínt biztosítunk egy tehetségkutatónak, mely a Cseh Tamás Program, a Nemzeti Kulturális Alap, az Öröm a Zene program és a HANOSZ támogatásával valósul meg! A megmérettetésen résztvevő zenekarok:
11.35-11.50 - BetterThanEver
12.10-12.25 - Periscope.
12.45-13.00 - annewhybee.
13.20-13.35 - Hatred Solution
13.55-14.10 - Rats Kill Bats
14.30-14.45 - Graceful Haze
15.05-15.20 - Bull Ball
15.40-15.55 - Kísérleti Stádium zenekar
16.30 - Eredményhirdetés
17.00-tól folytatódik a fesztivál koncertprogramja:
17.00-17.40 - Vesztegzár
18.00-18.40 - Integral Vortex
19.00-19.40 - Visioned Frailty
20.00-20.40 - faminehill
21.00-21.40 - Omega Diatribe
22.00-22.40 - Drow Sludge/Death
23.00-23.40 - Revölvo (NL)
00.00-00.40 - Sleepless
0.00-tól külön helyszínen: Style Wars Crew
0,00.tól: zárófilmek vetítése, a versenyfilmek vetítésének ismétlése
______________________________________________
A filmes szekció részetes programja:
..........................................................................................................
2016 augusztus 12. (péntek):
12:00 – VERSENYFILMEK I.
Búcsú, Lillák, Gólyatábor, 035, A negyedik Hónap, Sigthseeing, A répa
14.00 – VERSENYFILMEK II.
Megbízás Move on, Lili is currently offline, Sétagalopp, Boglárka, Szép alak
15.30 – VERSENYFILMEK III.
Tata, Donkey Xote, Parkoló, Szuper, Átváltozás, Betonzaj
17.00 – FILMTETT 2015: Cirkusz a metróban, A férfi és a fák, Összhang, Városi vakság, Tükröm – Mörküt, Pixilláció, The suitcase, Képzavar, Tükröm tükröm, #mirror, Exkavátor
00.00 - NYITÓFILM: Free Entry (kisérőfilm - Pinkwater)
01.30 - VENDÉGFILM: Radnóti hétszer
2.30 – VERSENYFILMEK I-III (Ismétlés)
..........................................................................................................
2016. augusztus 13. (szombat):
12.00 – VERSENYFILMEK IV.
Flaming Souls, Felhívom az Annát, Éjszakai festés, Roulette, Mindig csak, Ethnofilm, Mindenki, A körömágyszaggató
14. 00 – VERSENYFILMEK V.
Missed Moments, Tabula Rasa, Fa, Magunk vagyunk, Éjjeli utazó
15.30 – 17.30 VERSENYFILMEK VI.
Colors of You, Lady With The Long Hair, Beszélj!, Play/Back, Fekete kecske, Az az egy gyerek, Superbia
00.00 - VENDÉGFILM: Debrecen Halott
01.00 – ZÁRÓFILM: Zéró
2.30 – VERSENYFILMEK V-VII. (ismétlés)
______________________________________________
Belépő:
Napijegy: 1000 Ft
2 napos bérlet: 1500 Ft