Verhetetlen Barbizon Körkutyák

Strandvízilabda Magyar Bajnokság - Nyíregyháza A Barbizon Körkutyák nyerték a X. Strandvízilabda Magyar Bajnokság szombati döntőjét a sóstói 50 méteres medencében. A Kiss Csaba Európa-bajnok vezette gárda valamennyi meccsét megnyerte, a fináléban a Szolnok gárdáját színvonalas, nagy küzdelemben két szettben (6-5, 6-5) arányban győzte le.

A harmadik helyen a Kinder Pécs végzett, amelynek csapatában szerepelt Vári Attila kétszeres olimpiai bajnok, az esemény sztárvendége. A finálé negyedik helyzettje az Ötödik Negyed nevezetű csapat lett. Ambrus Tamás, az esemény főszervezője elmondta, hogy idén jobb lebonyolítást választottak, hat helyett csak négy csapat küzdött a kupáért. Látványos, közönség szórakoztató meccseket vívtak a csapatok. Az Nyíregyházi Aqua SE fiataljai számára is emlékezetes marad a szombat, hiszen a meccsek között ők is játszhatnak egy villámpartit.