Álláslehetőség Nyíregyháza városüzemeltetési társaságánál

A NYÍRVV Nonprofit Kft., mint Nyíregyháza városüzemeltető társasága ezúttal gyakorlattal rendelkező kertész munkatársat keres szakirányú végzettséggel. A pályázat beadási határideje: 2024. április 15.

Feladatok:

- NYÍRVV Nonprofit Kft. kezelésében lévő zöldfelület fenntartása, ápolása
- Növényültetési feladatok végzése
- Kis létszámú kertészeti csapat irányítása
- Napi munkák szervezése ütemterv alapján
- A munkákhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (menetlevél - és gépnaplók, ill. fa- és cserjeültetési jegyzőkönyv vezetése)
- Kertészeti gépek kezelése, kisteherautó vezetése

Elvárások:

- Szakirányú végzettség
- Érvényes B kategóriás jogosítvány

Amit kínál a munkáltató:

- Megfelelő munkakörnyezet
- Segítőkész munkatársak
- Teljes munkaidős foglalkoztatás
- Cafeteria
- Egyéb természetbeni juttatások

Jelentkezni önéletrajzzal és a pozíciónak megfelelő végzettséget igazoló dokumentumokkal lehet a humanpolitika@nyirvv.hu e-mail címen.

Csak olyan jelentkezéseket áll módunkban elbírálni, melyek megfelelnek a pályázati kiírásnak.

A pályázat beadási határideje: 2024. április 15.

(Pályázatának megküldésével a pályázó hozzájárul ahhoz, hogy adatait kezeljük, tároljuk, és a megadott elérhetőségre értesítést küldjünk.)